VÁŠ SPOLEHLIVÝ PARTNER V KOMUNIKACI

Nabízíme služby kontaktního centra, aktivního call centra a chráněné dílny.

NAŠE SLUŽBY

KONTAKTNÍ CENTRUM

Ušetřete si personální náklady i starosti se vzděláváním nových zaměstnanců. Našich více než 50 specialistů a rodilých mluvčích je připraveno starat se o vaše zákazníky ve dne v noci. Vždy s maximální péčí a porozuměním. Za rok zvládneme obsloužit více než 500 tisíc konverzací. A i při vysokém tempu nikdy nezapomínáme na lidskost. Zákaznický servis můžete outsourcovat plně, anebo jen částečně, a poskytnout tak zákazníkům full service i v hodinách, které jsou u konkurence tabu.

AKTIVNÍ CALL CENTRUM

Máte kvalitní produkt a chcete ho poslat do světa? Vyberte si cílovou skupinu vašich potenciálních zákazníků a my vám pomůžeme s vytvořením kvalitní databáze. Vy nejlépe znáte své produkty. My zase umíme komunikovat se zákazníkem tak, aby porozuměl výhodám, které mu vaše produkty přináší. Zvládneme průzkum trhu, sjednání schůzek i samotný prodej, vždy profesionálně a s úsměvem. Vyzkoušejte jednu z nejefektivnějších forem telemarketingu.

CHRÁNĚNÁ DÍLNA

Odběrem zboží a služeb od naší společnosti splníte povinnost zaměstnávat zdravotně postižené osoby, vyplývající ze zákona o zaměstnanosti. Ušetříte peníze náhradním plněním a podpoříte budoucnost pracovníků se zdravotním postižením.

LICENCE PRO

Nabízíme výhodnou alternativu k nákladným softwarovým licencím od Microsoftu. Objemové licence (Windows, Office, Server) s až 50% slevou. Stejnou kvalitu za zlomek původní ceny. To vše v souladu se zákonem, licenčními smlouvami výrobců, s kompletní historií původu i možností náhradního plnění.

PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI

LÉTA ZKUŠENOSTÍ

Jako ryze česká společnost působíme na trhu již od roku 2003

STABILNÍ PARTNER

Vysoký standard našich služeb potvrzují reference spokojených zákazníků

ZÁRUKA KVALITY

Neustále na sobě makáme, dosvědčí to už pěkná sbírka certifikátů

SILNÉ ZÁZEMÍ

Jsme součástí NWT a.s., jedné ze 100 nejlepších českých firem

Naši klienti

AKTUÁLNĚ Z FACEBOOKU

NAPIŠTE NÁM ZPRÁVU

Řekněte, s čím vám můžeme pomoci a nechte nám na sebe kontakt. Brzy se vám ozveme zpět.

Máte dotaz? Volejte 221 228 111

flaglicensediamondbriefcase
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram