O NÁS

Váš spolehlivý a dlouhodobý partner

JSME TU PRO VÁS JIŽ OD ROKU 2003

Když se na začátku 21. století otevíral český telekomunikační trh, založili v Hulíně dva nadšenci nového telekomunikačního operátora EMEA Telecom, aby i oni udělali svoji „díru“ do světa. Telekomunikační etapa trvala více než 10 let a přinesla desítky tisíc VoIP linek, pevných linek a nakonec i mobilních služeb. Protože jsme měli silnou operátorskou základnu a touhu se rozšiřovat, přidali jsme do našeho portfolia také telemarketingové služby a následně služby chráněné dílny.

Dnes sídlíme ve Zlíně a i nadále se věnujeme chráněné dílně a telemarketingu. K tomu přibyly audio a web konference, kde se můžeme pochválit titulem nejlepšího prodejce služby Cisco WebEx na českém a slovenském trhu. Na kvalitě našich služeb závisí úspěch všech našich klientů, a tak děláme všechno pro to, aby naši zákazníci rostli a byli úspěšní.

HISTORIE

2003

Založení firmy EMEA Telecom s.r.o.

2003

Vstup na trh s DSL, poskytování náhradního plnění

2005

Započalo poskytování komplexních telefonních služeb.

2006

Vznik callcentra a klientského centra

2007

Změna názvu na EMEA s.r.o.

2014

Postoupení smluv 30 000 aktivních zákazníků hlasových a datových služeb na společnost O2

2015

Otevření Centra služeb zákazníkům v nové budově ve Zlíně

2016

Otevření pobočky v Hranicích na Moravě (klientské centrum)

2018

Slavíme s Vámi 15 let

2020

Otevření pobočky v Rumunsku

KDE SÍDLÍME

Jedna z TOP 30 staveb České republiky

Nyní sídlíme ve Zlíně v původně obilním sile, postaveném v roce 1938, které bylo ve své době nejmodernějším zařízením svého druhu v Evropě a mohlo uskladnit až 500 vagonů obilí, zeleninu, ovoce a další zemědělské produkty a hospodářské stroje.

Budova prošla v roce 2014 rozsáhlou rekonstrukcí a stala se z ní dominanta západního okraje areálu Svitu (dřívějšího výrobního areálu firmy Baťa). V soutěži Stavba roku 2015 byla oceněna jako jedna z TOP 30 v České Republice. Velmi se těšíme, až nás v našich krásných prostorech navštívíte.

NÁŠ TÝM

Kdo jsme a co nás baví

MARTIN HOLUB

VÝKONNÝ ŘEDITEL

Martin ve společnosti působí od roku 2012, kde mezitím prošel všemi pozicemi klientského centra od operátora až po vedoucího klientského centra a počínaje rokem 2021 zastává pozici výkonného ředitele. Můžete si tedy být jistí, že Vaši zákazníci jsou ve správných rukou. Bez telefonu a notebooku neudělá ani krok, což dokazuje, že jsme pro naše zákazníky neustále k dispozici.

JARMILA POLEDŇÁKOVÁ

VEDOUCÍ CHRÁNĚNÉ DÍLNY

Jarmila nastoupila do společnosti EMEA v roce 2004, kde za předcházející léta vystřídala několik pozic od vedoucí správy pohledávek, přes vedoucí centra péče o zákazníky. Od roku 2015 pracuje na pozici vedoucí chráněné dílny. Ve volném čase se věnuje především rodině, ráda cestuje, čte, plave a chodí na procházky se čtyřnohým miláčkem. Jejím životním krédem je „Dej a bude ti dáno, přej a bude ti přáno“.

BARBORA HOLCOVÁ

VEDOUCÍ CALLCENTRA

Bára nastoupila do společnosti v březnu 2007. Protože ráda pracuje a komunikuje s lidmi, je to ten správný člověk pro fungování call centra. Je spolehlivá, dochvilná a milá. Ve volném čase ráda cestuje, lyžuje a chodí do kina nebo do přírody. Obracejte se na ni v případě zájmu o služby aktivního callcentra.

Naši klienti

NAPIŠTE NÁM ZPRÁVU

Řekněte, s čím vám můžeme pomoci a nechte nám na sebe kontakt. Brzy se vám ozveme zpět.

Máte dotaz? Volejte 221 228 111

file-empty
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram