O NÁS

Váš spolehlivý a dlouhodobý partner

JSME TU PRO VÁS JIŽ OD ROKU 2003

Když se na začátku 21. století otevíral český telekomunikační trh, založili v Hulíně dva nadšenci nového telekomunikačního operátora EMEA Telecom, aby i oni udělali svoji „díru“ do světa. Telekomunikační etapa trvala více než 10 let a přinesla desítky tisíc VoIP linek, pevných linek a nakonec i mobilních služeb. Protože jsme měli silnou operátorskou základnu a touhu se rozšiřovat, přidali jsme do našeho portfolia také telemarketingové služby a následně služby chráněné dílny.

Dnes sídlíme ve Zlíně a i nadále se věnujeme chráněné dílně a telemarketingu. K tomu přibyly audio a web konference, kde se můžeme pochválit titulem nejlepšího prodejce služby Cisco WebEx na českém a slovenském trhu. Na kvalitě našich služeb závisí úspěch všech našich klientů, a tak děláme všechno pro to, aby naši zákazníci rostli a byli úspěšní.

HISTORIE

2003
Založení firmy EMEA Telecom s.r.o.
2003
Vstup na trh s DSL, poskytování náhradního plnění
2005
Započalo poskytování komplexních telefonních služeb.
2006
Vznik callcentra a klientského centra
2007
Změna názvu na EMEA s.r.o.
2014
Postoupení smluv 30 000 aktivních zákazníků hlasových a datových služeb na společnost O2
2015
Otevření Centra služeb zákazníkům v nové budově ve Zlíně
2016
Otevření pobočky v Hranicích na Moravě (klientské centrum)
2018
Slavíme s Vámi 15 let
2020
Otevření pobočky v Rumunsku
2022
Obsluha 500 000 konverzací
2023
Slavíme s Vámi 20 let

KDE SÍDLÍME

Jedna z TOP 30 staveb České republiky
Nyní sídlíme ve Zlíně v původně obilním sile, postaveném v roce 1938, které bylo ve své době nejmodernějším zařízením svého druhu v Evropě a mohlo uskladnit až 500 vagonů obilí, zeleninu, ovoce a další zemědělské produkty a hospodářské stroje.

Budova prošla v roce 2014 rozsáhlou rekonstrukcí a stala se z ní dominanta západního okraje areálu Svitu (dřívějšího výrobního areálu firmy Baťa). V soutěži Stavba roku 2015 byla oceněna jako jedna z TOP 30 v České Republice. Velmi se těšíme, až nás v našich krásných prostorech navštívíte.

NÁŠ TÝM

Kdo jsme a co nás baví
MARTIN HOLUB
VÝKONNÝ ŘEDITEL
Martin ve společnosti působí od roku 2012, kde mezitím prošel všemi pozicemi klientského centra od operátora až po vedoucího klientského centra a počínaje rokem 2021 zastává pozici výkonného ředitele. Můžete si tedy být jistí, že Vaši zákazníci jsou ve správných rukou. Bez telefonu a notebooku neudělá ani krok, což dokazuje, že jsme pro naše zákazníky neustále k dispozici.
JARMILA POLEDŇÁKOVÁ
VEDOUCÍ CHRÁNĚNÉ DÍLNY
Jarmila nastoupila do společnosti EMEA v roce 2004, kde za předcházející léta vystřídala několik pozic od vedoucí správy pohledávek, přes vedoucí centra péče o zákazníky. Od roku 2015 pracuje na pozici vedoucí chráněné dílny. Ve volném čase se věnuje především rodině, ráda cestuje, čte, plave a chodí na procházky se čtyřnohým miláčkem. Jejím životním krédem je „Dej a bude ti dáno, přej a bude ti přáno“.
Martin Král
Teamleader klientského centra
Martin se k nám přidal v červnu 2020 jako pracovník klientského centra. Své odborné znalosti a schopnost řešit technické i obchodní problémy rychle a efektivně ho vedly k postupu na pozici teamleadera. Martin je klíčovým členem našeho týmu a jeho práce je zárukou plynulého chodu našeho klientského centra. Mimo práci se věnuje programování a občas ho můžete zahlédnout i na golfovém hřišti.
Martina Daňková
Teamleader pasivního call centra
Martina se připojila k našemu týmu v březnu 2016, kdy začala pracovat jako operátorka v pasivním call centru. Její vynikající komunikační schopnosti a chuť pracovat s lidmi jí v roce 2018 umožnily postoupit na pozici teamleadera pasivního call centra. Martina je známá svou spolehlivostí, dochvilností a ochotou pomoci, což ji činí cenným členem našeho týmu. Mimo práci Martina ráda cestuje a tráví čas v přírodě.
Marcela Hudečková
Teamleader aktivního call centra  
Marcela v týmu aktivního call centra začala pracovat v roce 2010 jako operátorka. Po letech nabytých zkušeností postoupila v roce 2022 na pozici teamleadera.
Marcela je spolehlivá, přátelská, komunikativní a pomoc ostatním jí není cizí.
Nebojí se žádného sportu a ve svém volném čase byste ji našli na horách nebo na kole, a to jak v létě, tak i v zimě.
ROMAN VYKOUKAL
Teamleader
Roman je ve společnosti EMEA od roku 2022, začínal jako operátor technické podpory, díky jeho zkušenostem s prací v týmu, vedení a technickým dovednostem se později ujal role teamleadera. Ve volném čase se věnuje fotografii, natáčení videoklipů a hudbě.
Zuzana Kočiková
asistentka
Zuzana ve společnosti EMEA působí od roku 2023. V minulosti pracovala jako administrativní pracovník v divizi  ICT , dále na pozici recepční. Od roku 2023 nastoupila jako asistentka společnosti EMEA. Ve volném čase si zahraje jakýkoliv míčový sport a ráda chodí na dlouhé procházky.

NAŠI VYBRANÍ ZÁKAZNÍCI

NAPIŠTE NÁM ZPRÁVU

Řekněte, s čím vám můžeme pomoci a nechte nám na sebe kontakt. Brzy se vám ozveme zpět.

Máte dotaz? Volejte 221 228 111

ADRESA
IČ: 26898101
DIČ: CZ26898101
Spisová značka C 43879 vedená u Krajského soudu v Brně
Zobrazit v mapách
KONTAKTNÍ ÚDAJE
info@emea.cz
+420 221 228 111
Datová schránka: 7km322i
Veškeré kontakty
(c) 2024 EMEA s.r.o.