AKTIVNÍ CALL CENTRUM

Máte kvalitní produkt a chcete, aby se o něm lidé dověděli?
Vyberte si cílovou skupinu vašich potenciálních zákazníků.
My vám pomůžeme vytvořením kvalitní databáze.
Vy nejlépe znáte své produkty. My zase umíme komunikovat se zákazníkem tak, aby porozuměl výhodám, které mu vaše produkty přináší. Výhodou telemarketingové komunikace je možnost zvládání konkrétních námitek konkrétních zákazníků. Možná jste již investovali do různých forem oslovení zákazníků, které Vám nepřinesly zpětnou vazbu. U nás dostanete podrobné reportované výsledky.
PRODEJ PO TELEFONU
Do prodeje po telefonu se pouští statisíce obchodníků denně. Odlište se. U nás na polorobotickou komunikaci nehrajeme, stejně jako na komunikační balast. Jednáme jasně, stručně, pohotově a empaticky, tak aby byly výhody produktu zřejmé na první dobrou. Díky pravidelným školením a pohotovosti našeho týmu vám pomůžeme zvýšit obrat.
PRŮZKUM
„Kdo se moc ptá, moc se dozví,“ pro konkurenceschopné produkty a služby rozhodně neplatí!

Pomůžeme vám vypilovat zákaznický servis, vyhodnotit práci vašich obchodníků, odhalit potenciál nového produktu a zodpovědět všechny zásadní otázky vašeho businessu. Kontaktujeme vhodné respondenty a zajistíme informace, které vás posunou dál.
SJEDNÁVÁNÍ SCHŮZEK
Čas jsou peníze – a v případě obchodníků to platí dvojnásob! Už žádné prodlevy a zdlouhavá administrativa. Pomůžeme vám s efektivním sjednáváním schůzek přímo do kalendáře s přesným časem a místem konání. Trasování provádí náš operátor s ohledem na časové a finanční náklady.
OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOSTI
Kontaktujeme za vás potenciální klienty, seznámíme je s vaší nabídkou a zjistíme příležitosti pro budoucí spolupráci. Samozřejmostí jsou ověřené e-maily kompetentních osob. Cílem je získat nové klienty včetně doplňujících informací, které vám poslouží ke zvýšení obchodního úspěchu při jednání a podávání nabídky.
POPRODEJNÍ PÉČE O ZÁKAZNÍKY
Komunikace je základ. Nejen v mezilidských vztazích, ale i ve vztahu s vašimi zákazníky. Budete-li pečovat o stávající zákazníky (a pravidelně jim představovat novinky), budou se k vám rádi vracet.
MINIMALISTICKÉ PROJEKTY
Malé projekty (třeba jen o 100 kontaktech) pro nás nejsou žádný problém!

NAŠI VYBRANÍ ZÁKAZNÍCI

Pro prvního virtuálního mobilního operátora na českém trhu zajišťujeme poprodejní péči o zákazníky. Pravidelně představujeme novinky, jejich využití a výhody.
Pečujeme o stávající zákazníky mezinárodního koncernu zaměřeného na úklidové spotřebiče. Zjišťujeme jejich potřeby, představujeme akční balíčky a doplňujeme spotřební materiál.
Aktivní vyhledávání a oslovení potencionálních zákazníků, provedení celým procesem až po podpis smlouvy.

Obraťte se na nás

Milujeme výzvy. Pojďme zjistit, jak vyřešíme tu vaši.
MARTIN HOLUB
VÝKONNÝ ŘEDITEL
Martin ve společnosti působí od roku 2012, kde mezitím prošel všemi pozicemi klientského centra od operátora až po vedoucího klientského centra a počínaje rokem 2021 zastává pozici výkonného ředitele. Můžete si tedy být jistí, že Vaši zákazníci jsou ve správných rukou. Bez telefonu a notebooku neudělá ani krok, což dokazuje, že jsme pro naše zákazníky neustále k dispozici.

Telefon: +420 724 843 786
E-mail: martin.holub@emea.cz

ADRESA
IČ: 26898101
DIČ: CZ26898101
Spisová značka C 43879 vedená u Krajského soudu v Brně
Zobrazit v mapách
KONTAKTNÍ ÚDAJE
info@emea.cz
+420 221 228 111
Datová schránka: 7km322i
Veškeré kontakty
(c) 2024 EMEA s.r.o.